OGame Hungary

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Nachrichten

Ungelesene Themen

Thema Antworten Letzte Antwort

kérdés

0

[Ö: 796.402.000] Szundi [T4L] & goti2 [T4L] vs. ricsi97 [CON] (T: 96.734.000, V: 699.668.000)

5

Tavros

Event : Kedvezményes Kereskedő hívás

0

Szerver Összevonás (2018) Kibeszélő

546

Trockij

[Ö: 182.630.000] Aurri [H U J E] vs. Gronari Grox [GGGG] (T: 9.610.000, V: 173.020.000)

1

Erick144

Letzte Aktivitäten

• Mexx -

Mag den Beitrag von Megtorlo im Thema kérdés.

Like (Beitrag)
    Miért van az, hogy napokig nem kapunk válaszokat a jegyekre ? Elvileg minden GO nak kellene minimuma napi 2 órát foglalkozni a játékkal. Értem én, hogy más dolga is van az embenek és ez természetes, de akko felelőtlenül minek vállal magára…
  • Megtorlo -

Hat das Thema kérdés gestartet.

Thema
    Miért van az, hogy napokig nem kapunk válaszokat a jegyekre ? Elvileg minden GO nak kellene minimuma napi 2 órát foglalkozni a játékkal. Értem én, hogy más dolga is van az embenek és ez természetes, de akko felelőtlenül minek vállal magára…
  • Tavros -

Hat eine Antwort im Thema [Ö: 796.402.000] Szundi [T4L] & goti2 [T4L] vs. ricsi97 [CON] (T: 96.734.000, V: 699.668.000) verfasst.

Beitrag
    Szundit nem úgy ismerem hogy pushingolna. :S Gratula a tekitöréshez szépre sikeredet :thumbup:
  • JoCkAs -

Hat das Thema Event : Kedvezményes Kereskedő hívás gestartet.

Thema
    Kedves Játékosok! December 13-án és 14-én minden kereskedő hívás 2000 Sötét Anyagba fog csak kerülni (3500 helyett). Kezdés: December 13. 00:01 Vége: December 14. 23:59
  • BlackTiger -

Mag den Beitrag von Fer.k.o im Thema deu eladó.

Like (Beitrag)
    Deu eladó vegyesért 3-2-1ben, ha valakinek kell írjatok, legjobb minőség nálam :D Most ingyenes házhoz szállítás, legprofibb szállítóhajók viszik :D
  • Gurat -

Mag den Beitrag von Trockij im Thema Szerver Összevonás (2018) Kibeszélő.

Like (Beitrag)
    Zitat von Parduc: „Sziasztok! Érdeklődöm, hogy az exodus unik. mikor tűnnek el a Lobbyból? :) Kicsit zavaróak már... Köszönettel: P “ az exodus szerverek eltűntek a lobby-ból..