OGame Hungary

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Nachrichten

Ungelesene Themen

Thema Antworten Letzte Antwort

Hiányzó event

7

LordOfNekkar

Tekitörés [Ö: 1.873.066.000] Chuck Norris vs. Lord Kore (T: 550.245.000, V: 1.322.821.000)

0

GODS VS Atlantis

108

Gurat

Szerver Összevonás (2018) Kibeszélő

123

marquez

GODS VS Atlantis - Csatajelentések

113

Joker

Letzte Aktivitäten

• Thanos -

Mag den Beitrag von LordOfNekkar im Thema Hiányzó event.

Like (Beitrag)
    Elindult a friss Event is, már megvan az első 30%-os deutérium gyorsító elem! Kellene valami módosítás erre, hadd legyen olyan, mint a SA DF event Ne csak egyet lehessen begyűjteni naponta, hanem "aki kapja, marja!" alapon(mint a SA DF)
  • LordOfNekkar -

Hat eine Antwort im Thema Hiányzó event verfasst.

Beitrag
    Elindult a friss Event is, már megvan az első 30%-os deutérium gyorsító elem! Kellene valami módosítás erre, hadd legyen olyan, mint a SA DF event Ne csak egyet lehessen begyűjteni naponta, hanem "aki kapja, marja!" alapon(mint a SA DF)
  • LordOfNekkar -

Mag den Beitrag von Dovahkiin im Thema Hiányzó event.

Like (Beitrag)
    Jo hat az osszevonassal vannak elfoglalva, gondolhatjatok mekkora fejtorest okoz a gf programozoinak.. megannyi munkanelkuli ora utan most valamit csinalniuk is kell.. borzaszto lehet
  • Dovahkiin -

Beitrag
    Jo hat az osszevonassal vannak elfoglalva, gondolhatjatok mekkora fejtorest okoz a gf programozoinak.. megannyi munkanelkuli ora utan most valamit csinalniuk is kell.. borzaszto lehet
  • LordOfNekkar -

Beitrag
    Betelgeuse-on dobálta rendszeresen, 50 rendszerenként. OGame nem is lottó, se póker és nem is fogadás, így a beletolt pénzre semmi esély, hogy nyereségesen visszaadja! Nem vagyok csóró, akad itt bőségesen, de csak a felső 3 dologra költök,
  • Laci1994 -

Beitrag
    hydrán volt napi 2X 100 rendszerenként, még utolsó nap este is.
  • Chuck Norris -

Beitrag
    Sztem játékosmennyiség függő hogy mennyi df-t dob. Egyet láttam egy hét alatt
  • Támadó Chuck Norris ________________________________________________ Könnyű Harcos 101.000 Nehéz Harcos 1.205 Cirkáló 43.007 Csatahajó 11.054 Bombázó 265 Romboló 10.038 Csatacirkáló 6.005 _________________________________________ Védő Lord Kore
  • Megtorlo -

Beitrag
    Xalynth ugyan ez a helyzet. végignéztem többször az össze rendszert mindent és semmi. kicsi a valószínűsége annak, hogy mindig mindenki megelőz