OGame Hungary

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Nachrichten

Ungelesene Themen

Thema Antworten Letzte Antwort

[Ö: 1.042.717.000] Mithquissir vs. vsaxe [NoFear] (T: 175.910.000, V: 866.807.000)

9

smartrax18

Hold esély

10

smartrax18

Dühöngő...avagy itt add ki magadból ami nyomja a bögyödet!

92

Erick144

+ Tank [Ö: 670.285.000] Len Faki [H U J E] vs. goliat850530 [G-F] (T: 15.045.000, V: 655.240.000)

1

Erick144

666 az új magyar top1?

20

smartrax18

Letzte Aktivitäten

• smartrax18 -

Hat eine Antwort im Thema [Ö: 1.042.717.000] Mithquissir vs. vsaxe [NoFear] (T: 175.910.000, V: 866.807.000) verfasst.

Beitrag
    a Forum az csak szinjatszo szakkör-- ki igy ki ugy jatsza a sajat kis szerepet, gondolhatod h egyik sem hat meg :D
  • smartrax18 -

Hat eine Antwort im Thema Hold esély verfasst.

Beitrag
    szep munka :) csak igy tovabb :)
  • Thor89 -

Beitrag
    De tedd hozzá, hogy a mai nap előtt volt 15 sikertelen... ma meg 6/5 eddig
  • Thor89 -

Beitrag
    most lett meg az 5. :D :D
  • iwannabebig -

Hat eine Antwort im Thema [Ö: 1.042.717.000] Mithquissir vs. vsaxe [NoFear] (T: 175.910.000, V: 866.807.000) verfasst.

Beitrag
    azért mert lon egy kis gyerek... hajaj az az alsó tagozat... beszél össze visza ... Smart ne várj tőlük semmit.
  • Erick144 -

Hat eine Antwort im Thema Dühöngő...avagy itt add ki magadból ami nyomja a bögyödet! verfasst.

Beitrag
    Eddig se tettem, ezek után se fogok, belefolyni a dolgokba. Csak szeretném megjegyezni, hogy régen, ilyen fórum posztok után, kérdés nélkül kaptad az "in game bann-t". Azt hiszem, ez valahol szerepel is a szabályzatban. A mod-ok kérhetik, ha
  • Gurat -

Beitrag
    Gratulálok! Végre valakinek sikerül! Nekem 5 próbából 1 hold... az kicsit rosszabb arány :D
  • Gurat -

Hat eine Antwort im Thema Dühöngő...avagy itt add ki magadból ami nyomja a bögyödet! verfasst.

Beitrag
    A farmot kicsit soknak a termelést meg kevésnek tartom, de összességében igen... Bőven belefér a buli ;) Én is hasonlóan szoktam... UNI 6-on a 70 millás acc-nak 60 milla volt a napi termelése... Igaz az 2x szerver, de arányaiban pont megfelel a…
  • Thor89 -

Beitrag
    Köszi srácok a biztatást :) erre az élményre megérte hetekig szenvedni ma az event révén nem tudtam eddig hibázni 4 lövés --- 4 hold s még nincs vége :)
  • Már épp kezdtem hiányolni a goliatos csatákat. :)old Valóban említésre méltó a kitartása. Sok sikert a felépülésben, a következő csatáig. Eki én már kínosnak érzem, hogy még mindig nem tudtad megtanítani fs-elni. =)old Na de sebaj, így profitos igazán a dolog.