OGame Hungary

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Nachrichten

Ungelesene Themen

Thema Antworten Letzte Antwort

Vicc az egész

4

marquez

[Ö: 127.820.000] megnyuvasztosz [IRA] vs. Chubakka [Turul] (T: 480.000, V: 127.340.000)

1

AND1

Szerver Összevonás (2018) Kibeszélő

300

gebasztanya

[Ö: 397.778.000] Szundi [Cose] vs. Goldberg [XENOM] (T: 75.282.000, V: 322.496.000)

0

[Ö: 744.510.000] Beka [-RA-] vs. fangorn [SLOOP] (T: 0, V: 744.510.000)

2

gebasztanya

Letzte Aktivitäten

• marquez -

Hat eine Antwort im Thema Vicc az egész verfasst.

Beitrag
    ne bántsátok a pici lelki világát. Trockij te meg kezeld le a jegyét....
  • marquez -

Mag den Beitrag von Trockij im Thema Vicc az egész.

Like (Beitrag)
    Zitat von KyloRen: „Márió : Az átadás a lobby miatt nem lehetséges elvileg...az pedig a GF hatóköre...azért feleslegesen ekézed a team-et!!! Értem, hogy kell a top1 andró flotta...de a GF nem ez alapján dönti el, hogy nekiáll megcsinálni avagy sem... :phatgrin:
  • Trockij -

Beitrag
    Zitat von KyloRen: „Márió : Az átadás a lobby miatt nem lehetséges elvileg...az pedig a GF hatóköre...azért feleslegesen ekézed a team-et!!! Értem, hogy kell a top1 andró flotta...de a GF nem ez alapján dönti el, hogy nekiáll megcsinálni avagy sem... :phatgrin:
  • KyloRen -

Beitrag
    Márió : Az átadás a lobby miatt nem lehetséges elvileg...az pedig a GF hatóköre...azért feleslegesen ekézed a team-et!!! Értem, hogy kell a top1 andró flotta...de a GF nem ez alapján dönti el, hogy nekiáll megcsinálni avagy sem... :phatgrin:
  • AND1 -

Hat eine Antwort im Thema [Ö: 127.820.000] megnyuvasztosz [IRA] vs. Chubakka [Turul] (T: 480.000, V: 127.340.000) verfasst.

Beitrag
    Auuucs... Leszedtem elotted a rippeket, te meg felmarkoltad a nagy profitot. :D :thumbsup:
  • gebasztanya -

Hat eine Antwort im Thema Szerver Összevonás (2018) Kibeszélő verfasst.

Beitrag
    ..................... elhiheted nekem is mennyi expedíciót kellett indítanom, hogy minden meglegyen...............
  • marquez -

Beitrag
    bárcsak nekem is lehetne ugró kapu vagy akár sötét is
  • Szundi -

Hat das Thema [Ö: 397.778.000] Szundi [Cose] vs. Goldberg [XENOM] (T: 75.282.000, V: 322.496.000) gestartet.

Thema
    Hasonló a sztori, mint az előbb...egy kis teki, mögötte nyersi. Át kell menni rajta, legalább dolgoznak a nanitok. Goldbergnek mielőbbi pótlást. Ezen az időponton (20-10-2018 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze: Támadó Szundi [Cose]
  • gebasztanya -

Mag den Beitrag von marquez im Thema Szerver Összevonás (2018) Kibeszélő.

Like (Beitrag)
    ne kötöszködj vele mert megbasz a gebasz :D akarom mondani bebasz a gebasz :D
  • gebasztanya -

Beitrag
    Uppsz....pótolom is...na szóval, olyat nem írok le amit más meg ne tudna...napi 2xer fs...holdrol holdra.....és féloránként mindíg felnézek...változó időre teszem az fs-eket, mert hát az ördög nem alszik hihi...mindenhol van ugró és…