OGame Hungary

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Nachrichten

Ungelesene Themen

Thema Antworten Letzte Antwort

Összevonás bug továbbra is

9

jumper

[Ö: 1.825.750.000] paradicsom [nyuszik_1] & Szundi [T4L] vs. Hori [RELATION] (T: 269.009.000, V: 1.556.741.000)

11

Franko

[Ö: 14.744.000] fantom vs. reed (T: 0, V: 14.744.000)

0

[Ö: 320.951.500] Szundi [T4L] vs. atisati [ATLANTIS] (T: 47.875.000, V: 273.076.500)

1

atisatii

[Ö: 27.130.000] fantom vs. reed (T: 510.000, V: 26.620.000)

0

Letzte Aktivitäten

• JoCkAs -

Mag den Beitrag von Trockij im Thema Összevonás bug továbbra is.

Like (Beitrag)
    Zitat von Chuck Norris: „Nagyon jó lenne, ha valaki csinálna addig valamit, mert ez már röhej. “ jogos.. iszok egy sört.. mondjuk, h ez rajtad mennyiben segít, azt nem tudom.. de nekem jólesik :)
  • Gurat -

Like (Beitrag)
    Istenem.. :D h ki tudjátok forgatni az ember szavait.. jumper: semmi közünk ahhoz, h ki-mennyi SA-t költ.. de ha lenne is, akkor se tennéK különbséget azok között, akik fizetnek- és akik nem fizetnek.. a rendszerbeli problémákat a fejlesztők (…
  • jumper -

Hat eine Antwort im Thema Összevonás bug továbbra is verfasst.

Beitrag
    Spok.....Spok.....te nyalni jársz ide...... :P :P :P
  • gebasztanya -

Beitrag
    hahhaaaahaaa ismét jót nevettem...király ez a topik !!!
  • gebasztanya -

Like (Beitrag)
    Zitat von Chuck Norris: „Nagyon jó lenne, ha valaki csinálna addig valamit, mert ez már röhej. “ jogos.. iszok egy sört.. mondjuk, h ez rajtad mennyiben segít, azt nem tudom.. de nekem jólesik :)
  • Chuck Norris -

Beitrag
    Akkor szimpla provokáció volt? Én kérek elnézést...
  • Szundi -

Like (Beitrag)
    Istenem.. :D h ki tudjátok forgatni az ember szavait.. jumper: semmi közünk ahhoz, h ki-mennyi SA-t költ.. de ha lenne is, akkor se tennéK különbséget azok között, akik fizetnek- és akik nem fizetnek.. a rendszerbeli problémákat a fejlesztők (…
  • Trockij -

Beitrag
  • Poseidon -

Mag den Beitrag von Chuck Norris im Thema Összevonás bug továbbra is.

Like (Beitrag)
    Zitat von Trockij: „Zitat von Chuck Norris: „Nagyon jó lenne, ha valaki csinálna addig valamit, mert ez már röhej. “ jogos.. iszok egy sört.. mondjuk, h ez rajtad mennyiben segít, azt nem tudom.. de nekem jólesik :) “ Lorovus, megerösítenéd, hogy ez…