OGame Hungary

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Nachrichten

Ungelesene Themen

Thema Antworten Letzte Antwort

Vicc az egész

23

marquez

Szerver Összevonás (2018) Kibeszélő

304

gebasztanya

[Ö: 127.820.000] megnyuvasztosz [IRA] vs. Chubakka [Turul] (T: 480.000, V: 127.340.000)

1

AND1

[Ö: 397.778.000] Szundi [Cose] vs. Goldberg [XENOM] (T: 75.282.000, V: 322.496.000)

0

[Ö: 744.510.000] Beka [-RA-] vs. fangorn [SLOOP] (T: 0, V: 744.510.000)

2

gebasztanya

Letzte Aktivitäten

• marquez -

Hat eine Antwort im Thema Vicc az egész verfasst.

Beitrag
    még senki nem tett ajánlatot vagyis márió koma igen de kevés volt :D most h 6 eco meg több hadi így már húzósabb lenne :D
  • marquez -

Mag den Beitrag von Spok im Thema Vicc az egész.

Like (Beitrag)
    szerintem a civil hajókat adhatod fél árban is a rombik mellé :cookie: :D én is hallok/olvasok egyet mást..nem dísznek írtam oda pont a te neved :lol: amúgy normális hogy Trockij kell megtérítse a kárt ..ez teljesen világos és logikus! hiszen az ö…
  • Megtorlo -

Mag den Beitrag von Stay Alive im Thema Vicc az egész.

Like (Beitrag)
    Már ne is haragudjatok...de én is pipa lennék, ha 2 kattintás hiánya miatt nem kapnám meg az accot amit vettem :rofl:
  • gebasztanya -

Hat eine Antwort im Thema Szerver Összevonás (2018) Kibeszélő verfasst.

Beitrag
    Kicsit sem és pont azért írtam, hogy tudja meg mindenki, kiállok mellette mert nem titkolózok, van aki esküdözik, hogy ő nem pedig igen, örülök is hogy felveted....jah és sajnálom azokat akik nem tudnak élni vele vagy nincs pénz rá ... 10…
  • Spok -

Mag den Beitrag von Megtorlo im Thema Szerver Összevonás (2018) Kibeszélő.

Like (Beitrag)
    Zitat von Spok: „lenne szíved elvinni a pénzét flottástól??? :S ;( ;( :lol: “ soha nem bántok senkit :) az új érkezők nincsennek a prioritás listámon. Amint végzek a megtorlással úgy is leköszönök. Szerintem edig sem bántottam senkit, csak azt tettem…
  • KyloRen -

Beitrag
    Miért??? :D Trockij nem közvetítőként van jelen az üzletben...és nem is a kartell feje, hogy rábólintson :D A fekete piacon lebonyolított üzletek illegálisak...ergo sem a GF sem Trockij nem vállalhat érte felellősséget!!! :P
  • Spok -

Mag den Beitrag von Stay Alive im Thema Vicc az egész.

Like (Beitrag)
    Zitat von marquez: „ Ilyenkor trockijnak kéne a 300 ezer ft-t vissza fizetni marionak? “ Max sötétet kaphat kárpótlásl...300k SA azt jónapot, az is valami :)
  • Spok -

Beitrag
    szerintem a civil hajókat adhatod fél árban is a rombik mellé :cookie: :D én is hallok/olvasok egyet mást..nem dísznek írtam oda pont a te neved :lol: amúgy normális hogy Trockij kell megtérítse a kárt ..ez teljesen világos és logikus! hiszen az ö…
  • KyloRen -

Mag den Beitrag von Trockij im Thema Vicc az egész.

Like (Beitrag)
    Zitat von KyloRen: „Márió : Az átadás a lobby miatt nem lehetséges elvileg...az pedig a GF hatóköre...azért feleslegesen ekézed a team-et!!! Értem, hogy kell a top1 andró flotta...de a GF nem ez alapján dönti el, hogy nekiáll megcsinálni avagy sem... :phatgrin:
  • Megtorlo -

Hat eine Antwort im Thema Szerver Összevonás (2018) Kibeszélő verfasst.

Beitrag
    Zitat von Spok: „lenne szíved elvinni a pénzét flottástól??? :S ;( ;( :lol: “ soha nem bántok senkit :) az új érkezők nincsennek a prioritás listámon. Amint végzek a megtorlással úgy is leköszönök. Szerintem edig sem bántottam senkit, csak azt tettem…