OGame Hungary

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Nachrichten

Ungelesene Themen

Thema Antworten Letzte Antwort

Találd ki, ki posztol következőnek!

205

KyloRen

Semmikozod [LajharZ] vs. Ultimade [UFA] [TOT: 2.150.000]

0

[Ö: 1.580.000] Hulk [R-G] vs. KemenyFaSzu [TLT] (T: 85.000, V: 1.495.000)

0

[Ö: 3.567.500] Hulk [R-G] vs. Shrederino [FLEX] (T: 0, V: 3.567.500)

0

Event : 15% -os SA Visszafizetés

0

Letzte Aktivitäten

• KyloRen -

Hat eine Antwort im Thema Találd ki, ki posztol következőnek! verfasst.

Beitrag
    Nem talált :) Reggel 19/18 meglett, délután nem tudtam rá figyelni :O Javítva kérdés már tárgytalan :) Utánam Stay v Laci??? :D
  • Stay Alive -

Beitrag
    Nem talált Én egyre indultam meg rendszeren belül, de még azt is elvitték előlem :rofl: Na mondom ez felejtős, hagyom inkább a pi...ba az egészet és nem idegelem magam :D Hyp?
  • Megtorlo -

Hat das Thema Semmikozod [LajharZ] vs. Ultimade [UFA] [TOT: 2.150.000] gestartet.

Thema
    Ezen az időponton (13-12-2017 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze: Támadó Semmikozod [LajharZ] ________________________________________________ Cirkáló 8584 (−1) Csatacirkáló 7777 _________________________________________ Védő Ultimade
  • Hulk666 -

Hat das Thema [Ö: 1.580.000] Hulk [R-G] vs. KemenyFaSzu [TLT] (T: 85.000, V: 1.495.000) gestartet.

Thema
    NOMEN EST OMEN :phatgrin: Erről egy film címe jut eszembe: Ki a faszagyerek ? :lol:
    Ezen az időponton (13-12-2017 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze: Támadó Hulk [R-G] ________________________________________________ Csatacirkáló 54
  • Hulk666 -

Hat das Thema [Ö: 3.567.500] Hulk [R-G] vs. Shrederino [FLEX] (T: 0, V: 3.567.500) gestartet.

Thema
    A védő korrekt játékos, eddig mindig sikeresen mentett. :thumbup: Csapódás után megbeszéltük a csatát, sajnálom, hogy nem lett holdja. A profit viszont kellemes, megérte a hajnali ébredést :beer:
    Ezen az időponton (13-12-2017 --:--:--) az alábbi flották csaptak
  • hypnose -

Beitrag
    Talált... Én most este nem tudtam annyira keresgélni(sokat el is vittek elölem)de rigelen eddig bejött 270k SA Most legyen olyan aki eddig még nem volt....Bala?
  • laci19942 -

Beitrag
    most este szerencsénk volt kylo-val hydrán, 30-ból ketten hoztunk el 28-at. Jóval később 19.27kor adta be ma. Márk te meg egyedül tolod már csak szinte barymot, igazából szégyelld magad azért a két mínuszért :P :D következő mondjuk hyp?
  • marquez -

Beitrag
    barymon 2 nap alatt 50 jelent meg abbol 48at vittem :D