OGame Hungary

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

News

Recent Activities

• JoCkAs -

Posted the thread Event : 30% -os Kedvezmény az Áthelyezésekre.

Thread
    Kedves Játékosok! Április 22-én és 23-án minden áthelyezésre (ami ebben az időtartamban lett elindítva) 30% -os kedvezmény lesz. Kezdés: Április 22. 00:01 Vége: Április 23. 23:59
  • Nem szoktam sajat magamhoz irni . most kivetelesen megteszem a vedö atnevezte magat fantomgecinek .es eltakarododtt vakacioba remelem meg valamelyik szerveren talakozunk .. nem teszed zsebre amit kapsz :) nem sertegetni kel a masikat hanem gratulalni…
  • Trockij -

Replied to the thread Szerver Összevonás.

üdv, Akkor lesz összevonás, ha azt központilag elrendelik. Másrészről most volt nem olyan régen, valahogy nem hiszem, h ismét lenne.. így is nem kevés probléma volt vele előzőleg is.. Az egy más kérdés, h nem ártana több szerverre…
  • Zoon -

Posted the thread Szerver Összevonás.

Thread
    Bizonyára nem csak a Cygnus szerveren ( pedig nem mondható réginek ), hanem sok másikon is tapasztalható az inaktivitás, ellaposodás... Milyen feltételeknek kell teljesülniük az elhalt szerverek összevonásához? Konkrétan a Cygnus szerveren…
  • frissengyártott cirkák Ezen az időponton (19-04-2019 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze: Támadó TywinLannister [B-Union] ________________________________________________ Csatahajó 1.000 Romboló 3.506 Csatacirkáló 4.019 Kémszonda 1
  • Nem tolonganak a banyaszok hogy deut adjanak el ..megcsappano keszletem miatt körbe neztem par banyasznal . talaltam ezt azt :) jobbulast itt is
    Ezen az időponton (21-04-2019 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze: Támadó fantom
  • tegnap előtti csata g1-ből átlibegtem érte g4-be df nálam, csak törlődött a jelentés azóta. gyors pótlást, bár szerintem már pótolta a védő. Ezen az időponton (19-04-2019 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze: Támadó TywinLannister [B-Union]
  • Nem tolonganak a banyaszok hogy deut adjanak el ..megcsappano keszletem miatt körbe neztem par banyasznal . talaltam ezt azt :) jobbulast itt is
    Ezen az időponton (21-04-2019 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze: Támadó fantom
  • jobbulast
    Ezen az időponton (21-04-2019 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze: Támadó fantom ________________________________________________ Kis szállító 3.200 Csatacirkáló 100 _________________________________________ Védő Papa Bear [Flashx]
  • fantom111 -

Posted the thread [Ö: 21.434.500] fantom vs. MPKE [LET] (T: 2.333.000, V: 19.101.500).

Thread
    Rendszeren belul .szomszedoltam ,,ennyiert mar elmegyek .. sorry es jobbulast ... grat a holdhoz ... masik 2 bogyora is beneztem Támadó: (fantom): 133.000 Erőforrások: 9.136KK, Zsákmány: 75% Törmelékmező (újonnan létrejött):…