OGame Hungary

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Nachrichten

Letzte Aktivitäten

• Fer.k.o -

Hat eine Antwort im Thema Összevonás verfasst.

Beitrag
    egyenlőre bányászok, mert itt csak igy lehet fejlödni, nincs cp...de ha beépitenek 70%df re hamar átállok ilyen bányákkal flottára
  • BENIBUBU -

Hat eine Antwort im Thema Miért hagyják abba sokan a játékot ? verfasst.

Beitrag
    Csatlakozom az előttem szólókhoz, annó én is uni1-ben kezdtem. Top 100-ban voltam, pedig teljesen új volt a játék számomra, de kiváló játékosoktól tanulhattam, de sajnos közbe jöttek bizonyos dolgok, így abba kellett hagyni(érettségi).…
  • marquez -

Hat eine Antwort im Thema Összevonás verfasst.

Beitrag
    Ferkó ha csak bányászol akkor neked tök mind1 mikor lesz összevonás. De látva h zagardan tarja az online rekordot max 10 fővel elég gáz És akkor loro nem erőlteti
  • BENIBUBU -

Hat eine Antwort im Thema [Ö: 937.590.000] Joker [GODS] vs. Atakam [NFL] (T: 153.361.000, V: 784.229.000) verfasst.

Beitrag
    Állat vagy Joker, de a jópofa fajtából. Ahogy látom azért 75 milla profit is befigyel. Gratulálok az 1 millió becsponthoz, meg se állj a 2.-ig!
  • Joker -

Hat das Thema [Ö: 937.590.000] Joker [GODS] vs. Atakam [NFL] (T: 153.361.000, V: 784.229.000) gestartet.

Thema
    Egy kis tekitörés az 1 millió becsületpontért.. :D Ezen az időponton (17-06-2018 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze: Támadó Joker [GODS] ________________________________________________ Nagy Szállító 5.000 Könnyű Harcos 467.808 Cirkáló
  • Ezen az időponton (17-06-2018 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze: Támadó Ferko ________________________________________________ Kis szállító 11.536 Nagy Szállító 16.423 Könnyű Harcos 24.593 Nehéz Harcos 170 Cirkáló 3.044 Csatahajó 388
  • Gullcsi -

Beitrag
    Szerettem az elején darálni a játékot. MIkor az andróba beléptem már zajlott néhány éve, de még volt 3000 játékos. Nagyokat pusztítottunk... képes voltam napi 10+ órát belenyomni munka közben... 5-6 kör flotta ment naponta... sőt,…
  • Ezen az időponton (17-06-2018 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze: Támadó Joker [GODS] ________________________________________________ Romboló 10.000 _________________________________________ Védő maylo [Sz N Sz]
  • Ezen az időponton (17-06-2018 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze: Támadó Joker [GODS] ________________________________________________ Könnyű Harcos 500.000 Csatahajó 10.000 Romboló 10.000 Csatacirkáló 6.000
  • Megtorlo -

Beitrag
    Mi lesz veled Ogame társadalom :(